Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Džiovintos kiaulinės žarnos, kalibras 65 mm, 30 cm – 4 vnt.
8,07 €
2,02 EUR/vnt.
Džiovinti kiauliniai apvalkalai, kalibras 100 mm, 50 cm – 2 vnt.
4,04 EUR/vnt.
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
32,12 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Mėsos tinklelių aplikatorius - premium
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.