Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Termometras konservavimui (0 °C iki +100 °C) 22 cm
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Twist-off stiklainis 212 ml, fi 66 - 12 vnt.
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/vnt.
Prispaudimo sietelis – konservams, rauginiams ir marinatams – stiklainių fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/vnt.
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
212 ml talpos stiklainis su spalvotais užsukamais dangteliais ø 66.
3,77 € 3,17 €
0,53 EUR/vnt.
Stiklainis TO 500 ml su auksinės spalvos užsukamu dangteliu fi82/6 – 6 vnt.
3,70 € 3,39 €
0,57 EUR/vnt.
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Medvilninis krepšys - namų maisto perdirbimo eskizas
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Bakterinės kultūros jogurtui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.