Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Bakterijų kultūros mėsos brandinimui, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Gofruoti maišeliai vakuumavimo aparatui 25 x 35 cm, 50 vnt.
10,56 €
0,21 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 20x30 cm, 50 vnt.
7,29 €
0,15 EUR/vnt.
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumavimo aparatui, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 15x20 cm, 50 vnt.
3,88 €
0,08 EUR/vnt.
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumatoriui, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Universalios vyno mielės, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vakuuminio pakavimo aparatas - Premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/vnt.
Vakuuminis pakavimo aparatas - daugiafunkcis, juodas
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/vnt.