Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Turbo Cold mielės 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 72 val.
2,88 €
24,00 EUR/kg
Turbo mielės X-Harmony 18 %, 100 l, 360 g
6,24 €
17,33 EUR/kg
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
94,00 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg