Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mėsos kepimo termometras (0°C iki +120°C) 12,5 cm
5,19 €
5,19 EUR/vnt.
Pagrindinis paketas - misas, sultys
10,97 €
10,97 EUR/vnt.
Monofilamentinis mėsos gaminių tinklelis 4 m x 22 cm, atsparus temperatūrai iki 125 °C
4,36 €
1,09 EUR/m
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Baltas mėsos gaminių tinklas, 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
6,88 €
1,38 EUR/m
Adatinis mėsos minkštiklis su saugos užraktu
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/vnt.
Klipsai mėsos gaminių užspaudikliui - 60 vnt.
2,00 €
0,03 EUR/vnt.
MAXI fermentacijos vamzdelis su apsauginiu kamščiu
1,24 €
1,24 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros mėsos brandinimui, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Termometras šinkovariui 1,5 kg ir 3 kg (nuo 0 °C iki +120 °C) 12,5 cm
5,85 €
5,85 EUR/vnt.
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Elektroninis maistinis termometras su LCD (nuo −20 °C iki +250 °C), raudonas
4,29 €
4,29 EUR/vnt.
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g