Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vertikalus dešrų kimštuvas 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/vnt.
Horizontalus dešrų kimštuvas 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/vnt.
Horizontalus dešrų kimštuvas 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Horizontalus dešrų kimštuvas, 1,5 kg, su silikoniniu stūmokliu
29,51 € 26,58 €
26,58 EUR/vnt.
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Baltyminis dešrų apvalkalas fi.65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys