Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Vertikalus dešrų kimštuvas 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/vnt.
Horizontalus dešrų kimštuvas 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/vnt.
Horizontalus dešrų kimštuvas 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/vnt.
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Baltyminis dešrų apvalkalas, fi 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm – 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Vertikalus dešrų kimštuvas 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/vnt.
Natūralios kiaulių žarnos – kalibras 28/30 mm, 15 m
5,73 €
0,38 EUR/m
Baltyminis dešrų apvalkalas fi.65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Vertikalus dešrų kimštuvas 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.