Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Nerūdijančios prizminės spyruoklės - 0,5 l
16,58 €
33,16 EUR/l
Alaus butelis 500 ml – pakuotė 8 vnt.
3,60 €
0,45 EUR/vnt.
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/vnt.
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Kumpio virimo forma – Šeimos puota 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Šinkovaras – Sotus Kąsnis, 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/vnt.
Kumpio virimo indas - Mažas kąsnelis 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/vnt.
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Fermentacinis indas 20 L su dangčiu
8,70 €
8,70 EUR/vnt.