Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
47,43 EUR/kg
Pekelinė druska Vit-C - 400 g
4,15 EUR/kg