Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Namų rūkykla puode, 35 L, ant dujinės viryklės
131,70 €
131,70 EUR/vnt.
Kiaulių žarnos ant juostelių 28/30 mm, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Žuvų rūkymo kabliai - trigubi, 5 vnt.
6,68 €
1,34 EUR/vnt.
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
Sodo rūkykla 200 L dragON Wood 100E – malkomis kūrenama, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
678,05 €
678,05 EUR/vnt.
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Kabliai žuvims rūkyti - dvigubi - 5 vnt.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Slyvmedžio drožlės rūkymui/griliui, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8