Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Apvalus romėniškas puodas 4 l
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros graikiškam sūriui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros Gouda sūriui
Apvali sūrio forma Ø 13 x 7 cm, skirta 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 9 stiklainiai, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/vnt.
Coopers imbierinio alaus „Ginger Beer“ gamybos koncentratas, 0,5 kg
13,17 €
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Rinkinys: laužavietė Ø 58 cm ir žarsteklis-laikiklis katiliukui arba ketinio puodo dangčiui
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Ketinis puodas su keptuve, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/vnt.
Ketinis puodas su keptuve, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/vnt.
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 30 vnt.
0,99 EUR/vnt.