Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Rinkinys vyno ir alaus perpylimui su atbuliniu vožtuvu
5,27 €
5,27 EUR/vnt.
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 30 vnt.
29,75 €
0,99 EUR/vnt.
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 15 vnt.
15,12 €
1,01 EUR/vnt.
Daugiafunkcis matuoklis cukraus koncentracijai ir potencialiam alkoholiniam stiprumui
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Frukta-Żel - pektinas džemams ir konfitiūrams, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Butelis Twist Off 330 ml su fi43 dangteliu ir spalvota spauda - 6 vnt.
5,83 €
0,97 EUR/vnt.
Demižonas Dama 5 l su užsukamu kamšteliu ir plastikiniu krepšiu
5,66 €
5,66 EUR/vnt.
Prispaudimo sietelis – konservams, rauginiams ir marinatams – stiklainių fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/vnt.
Dama 5 l su sraigtiniu dangteliu, kamščiu ir fermentacijos vamzdeliu, 4 vnt.
20,97 €
5,24 EUR/vnt.
Demižonas Dama 3 l, su metaliniu fi 43 mm dangteliu ir rankenėle
5,83 EUR/vnt.
Rūkykla 200 L dragON Larch E21 - iš maumedžio, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
707,32 €
707,32 EUR/vnt.
Rūkykla 115 l dragON Wood 60E – malkomis kūrenama medinė, su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
580,49 €
580,49 EUR/vnt.