Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klarowin White Plus - skaidrinimo priemonė 8 g
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Pektoenzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Klar-zyme - skaidriklis
2,44 €
244,00 EUR/l
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Filtravimo maišas rėminiam presui 12 l 60 g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/vnt.
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Žarnelė gariniam sulčiaspaudžiui
1,95 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Pagrindinis paketas - misas, sultys
10,97 €
10,97 EUR/vnt.
Daugiafunkcis indas su kraneliu 8 l
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/vnt.