Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Gold esencija Jamaikos romo skonio, skirta 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Multitropic
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Koji, 50 g (be sacharifikacijos!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Brewkit Coopers Brew A IPA
21,95 €
12,91 EUR/kg
Alaus gamybos rinkinys Coopers 86 Days Pilsner
Aludarystės rinkinys Coopers Mexican Cerveza
20,24 €
11,91 EUR/kg
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
Alaus gamybos rinkinys Coopers Lager
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers Stout