Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 72 h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Mielės Restart – 22 g
1,88 €
85,45 EUR/kg
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Ketaus puodas kepimui orkaitėje, 5,5 l
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/vnt.
Nedūžtantis 25 l balionas su rankena ir kraneliu
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Demijonas 15 l su rankena ir kraneliu
18,29 €
18,29 EUR/vnt.
Rauginimo statinė 60 l – balta, su rankenomis
19,75 € 17,32 €
17,32 EUR/vnt.
10 l balionas su rankena ir kraneliu
16,58 €
16,58 EUR/vnt.
Rauginimo statinė 40 l - balta, su rankenomis
15,11 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.