Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Injekcinis švirkštas 30ml + 3 adatos + valymo šepetėlis
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Mano hobis: Naminio sūrio gamyba - knyga (lenkų kalba)
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
45,16 EUR/l
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
2,78 €
69,50 EUR/l
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
Adatinis mėsos minkštiklis su saugos užraktu
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/vnt.
Sūrininko audeklas, tetros - 40x40 cm, 2 vnt.
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/vnt.
Alaus gamybos rinkinys Coopers Lager
18,53 €
10,90 EUR/kg
Lengvas, nedūžtantis damžonas vynui su rankena, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/vnt.
Brewkit Coopers European Lager
20,24 € 14,99 €
8,82 EUR/kg
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Metalinis kamščiatraukis - tradicinis - sidabrinis
4,46 €
4,46 EUR/vnt.