Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Berėmė rūkykla dragON PLYWOOD NATURE su „Wi‑Fi“ valdikliu, 200 l
1 036,58 €
1036,58 EUR/vnt.
Berėmė rūkykla dragON PLYWOOD NATURE su skaitmeniniu valdikliu, 200 l
853,66 €
853,66 EUR/vnt.
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
45,16 EUR/l
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 15 vnt.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, su aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 5 vnt.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/vnt.
Kabliai rūkymui – S formos, su aštriais galiukais, 4 mm x 100 mm, 5 vnt.
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/vnt.