Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 500 g
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Butelis „Daniels“ 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,56 €
1,56 EUR/vnt.
Kapitono butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu -6 vnt
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Koji, 50 g (be sacharifikacijos!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Butelis Walker 500 ml, su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,34 €
1,34 EUR/vnt.
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Natūralios ąžuolo drožlės (neskrudintos), 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Butelis Daniels 500 ml su užsukamu kamšteliu, užrašas „Bimber OLD“, 1 vnt.
1,88 €
1,88 EUR/vnt.