Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Daigyklė Zielona Czuprynka su ridikėlių sėklomis
3,49 €
3,49 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Turbo Cold mielės 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Sidro mielės Ciderini Sweet, 5 g
376,00 EUR/kg
Sidro mielės Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
117,00 EUR/kg
Sūrio gamybos kvadratinė drobė 50 x 50 cm, 2 vnt.
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 72 val.
2,88 €
24,00 EUR/kg
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.