Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Skystųjų kristalų termometras (nuo 0 °C iki +40 °C) 15 cm
2,83 €
2,83 EUR/vnt.
Demijonas 15 l su rankena ir kraneliu
18,29 €
18,29 EUR/vnt.
Fermentavimo indas 15 L su dangčiu ir čiaupu
9,00 €
9,00 EUR/vnt.
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Fermentacijos indas - spauda, dangtis, 15 L
7,07 €
7,07 EUR/vnt.
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Lengvas, nesudūžtantis vyno demižonas su rankena, 15 l
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Vyno balionas, lengvas, nedūžtantis, su nešimo dirželiais, 15 l
18,04 €
18,04 EUR/vnt.
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Redukwas - rūgštingumo reguliatorius
0,97 €
64,67 EUR/kg
Universalios vyno mielės, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l