Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Bendrojo rūgštingumo matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Redukwas - rūgštingumo reguliatorius
0,97 €
64,67 EUR/kg
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Pagrindinis paketas - vynas
26,83 €
26,83 EUR/vnt.
Profesionalus paketas - vynas
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/vnt.
Kwasomix - rūgštumo reguliatorius
1,10 €
73,33 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Šokoladinio skonio esencija 100 ml, skirta 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Profesionalus paketas - misa
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Pagrindinis paketas - misas, sultys
10,97 €
10,97 EUR/vnt.
Vyno demižonas 25 L su plačiu kakleliu plastikiniame krepšyje
43,16 € 39,27 €
39,27 EUR/vnt.
Vyno demižonas 20 L su plačiu kakleliu plast. krepšyje
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.