Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skysta alfa-amilazė
1,88 €
188,00 EUR/l
Gliukoamilazė
3,34 €
835,00 EUR/kg
Fermentas sūriams 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Skystas mikrobiologinis sūrių fermentas 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Medvilninis krepšys - sėju fermentą
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Bakterinės kultūros jogurtui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml