Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Šinkovaro rinkinys – Šeimos puota, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/vnt.
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
47,43 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Baltas mėsos gaminių tinklas, 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
6,88 €
1,38 EUR/m
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kavos malūnėlis - elektrinis, girninis
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Kavos malūnėlis - elektrinis, girninis, su plikytuvu ir puodeliu
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg