Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Sūrininkų pleištas 36 x 32 x 45 cm, 5 vnt.
3,85 €
0,77 EUR/vnt.
Sūrininko audeklas, tetros - 40x40 cm, 2 vnt.
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/vnt.
Fermentas sūriams 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Kalcio chloridas sūriui - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Bakterijų kultūros graikiškam sūriui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros Gouda sūriui
Kalcio chloridas sūriui, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Sūrio gamybos forma Korycino tipo sūriui Ø 21/11 x 8,5 cm, skirta 2 kg sūriui
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Mano hobis: Naminio sūrio gamyba - knyga (lenkų kalba)
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Sūrių gamybos termometras (nuo 0 °C iki +100 °C) 19,8 cm
4,85 €
4,85 EUR/vnt.
Kvadratinė sūrio forma 11 x 11 x 8,5 cm, skirta 500 g
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Sūrio brandinimo kilimėlis, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Sūrių dengimo vaškas, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l