Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencijų rinkinys Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Peklosól žolelių ir česnakų peklinimo mišinys šinkovarui, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg