Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Dūmų generatorius dragON JET 2 LONG su pelenų stalčiumi
108,30 €
108,30 EUR/vnt.
dragON rinkinys rūkyklai - elektriniai moduliai su skaitmeniniu valdikliu ir dūmų generatoriumi JET 1 LONG
300,00 €
300,00 EUR/vnt.
dragON JET 2 dūmų generatorius su pelenų stalčiumi ir orapūte
104,63 €
104,63 EUR/vnt.
Dūmų generatorius dragON Jet 1 su elektrine pompa dragON Air
85,85 €
85,85 EUR/vnt.
Dūmų generatorius dragON JET 1 LONG su elektrine pompa
88,78 €
88,78 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla su reguliuojamu kameros dydžiu
70,49 €
70,49 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
dragON rinkinys rūkyklai - IQ moduliai su Wi-Fi ir dūmų generatorius JET 2 LONG su pelenų stalčiumi
434,14 €
434,14 EUR/vnt.
dragON rinkinys rūkyklai – IQ moduliai su Wi-Fi ir dūmų generatorius JET 1 LONG
414,63 €
414,63 EUR/vnt.
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg