Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bakterijų kultūros mėsos brandinimui, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pakaitinės tarpinės vakuuminio pakavimo aparatams 320620 ir 320623
3,31 €
1,66 EUR/vnt.
Atsarginės tarpinės vakuuminiam pakavimo aparatui 320624
Vakuuminio pakavimo aparatas - Premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/vnt.
Vakuuminis pakavimo aparatas - daugiafunkcis, juodas
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Vakuuminio pakavimo aparatas - universalus, pistacijų spalvos
24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Elektroninis maistinis termometras su LCD (nuo −20 °C iki +250 °C), raudonas
4,29 €
4,29 EUR/vnt.
Plastikinis užsukamas dangtelis fi100 TO
1,73 €
1,73 EUR/vnt.
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Prispaudimo akmuo statinėms, akmens masės, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Kulinarinis termometras su belaidžiu Bluetooth zondu
60,49 €
60,49 EUR/vnt.