Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bakterijų kultūros graikiškam sūriui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros Gouda sūriui
Bakterijų kultūros varškei
Bakterinės kultūros jogurtui
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Kalcio chloridas sūriui - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Kalcio chloridas sūriui, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Skystas kalcio chloridas, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Sūrio gamybos rinkinys
Pakaitinės tarpinės vakuuminio pakavimo aparatams 320620 ir 320623
1,66 EUR/vnt.
Atsarginės tarpinės vakuuminiam pakavimo aparatui 320624
Vakuuminio pakavimo aparatas - Premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/vnt.
Vakuuminis pakavimo aparatas - daugiafunkcis, juodas
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Vakuuminio pakavimo aparatas - universalus, pistacijų spalvos
24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumavimo aparatui 25 x 35 cm, 50 vnt.
10,56 €
0,21 EUR/vnt.