Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bakterinės kultūros jogurtui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros kefyrui ir rūgpieniui, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Bakterijų kultūros varškei
Bakterijų kultūros graikiškam sūriui
Bakterijų kultūros Gouda sūriui
Bakterijų kultūros mėsos brandinimui, 2 g
Kalcio chloridas sūriui, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno damižonas su nešimo diržais, 10 l
15,60 €
15,60 EUR/vnt.
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Plastikinis twist-off dangtelis fi 100 su anga ir kamščiu
2,02 €
2,02 EUR/vnt.
Geltonas plastikinis TO dangtelis fi 100 mm su rankenėle, stikliniams stiklainiams
1,73 €
1,73 EUR/vnt.
Plastikinis užsukamas dangtelis fi100 TO
6 kamerų fermentacijos vamzdelis v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/vnt.