Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Midaus refraktometras
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Nedūžtantis midaus areometras su matavimo cilindru, matavimo diapazonas 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Nedūžtantis areometras midui su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 10-50°Blg
3,95 €
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Vyno mielės Tokay, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno matuoklis (cukromatis) - cukraus koncentracijos matavimas
6,19 €
6,19 EUR/vnt.
Cukraus matuoklė 2/4/6 g
2,02 €
2,02 EUR/vnt.
Cukromatis, cukraus kiekio matuoklis 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Daugiafunkcis matuoklis cukraus koncentracijai ir potencialiam alkoholiniam stiprumui
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg