Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Baltyminis dešrų apvalkalas fi.65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm – 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Vertikalus dešrų kimštuvas 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/vnt.
Baltyminis dešrų apvalkalas, fi 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Pilki medvilniniai mėsininkų siūlai (240 °C) 210 m
6,02 €
0,03 EUR/m
Natūralūs kiaulių žarnų apvalkalai, kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Džiovintos kiaulinės žarnos, kalibras 65 mm, 30 cm – 4 vnt.
8,07 €
2,02 EUR/vnt.
Džiovinti kiauliniai apvalkalai, kalibras 100 mm, 50 cm – 2 vnt.
4,04 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S, su paaštrintu galu, 3 mm x 150 mm, 5 vnt.
3,65 € 3,41 €
0,68 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, su aštriais galiukais, 3 mm x 100 mm, 5 vnt.
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/vnt.