Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Žarnelė gariniam sulčiaspaudžiui
1,95 €
1,95 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Mielės Restart – 22 g
1,88 €
85,45 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
Fermentacijos indas 30 l, baltos spalvos su spauda, kraneliu ir 2 vamzdeliais - j.EN
12,92 €
12,92 EUR/vnt.
Fermentacijos indas 30 L su dangčiu ir čiaupu
Fermentacinis indas 30 l su dangčiu ir čiaupu
Fermentacijos talpa 30 l su spauda, kraneliu ir 3 vamzdeliais
12,04 €
12,04 EUR/vnt.
30 L fermentacijos talpa, baltos spalvos, su 2 rūgimo vamzdeliais
10,44 €
10,44 EUR/vnt.
Fermentacijos indas su dangčiu 30 l
Fermentacijos indas - spauda, dangtis, 15 L
7,07 €
7,07 EUR/vnt.
Fermentacijos kvapų sugėriklis + tylus fermentacijos vamzdelis + aktyvuota kokoso anglis 200 g
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Fermentacijos kvapo sugėriklis su Maxi vamzdeliu ir anglimi
5,27 €
5,27 EUR/vnt.