Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skysta alfa-amilazė
1,88 €
188,00 EUR/l
Distiliavimo mielės Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - chitozanas + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Modulinis distiliatorius 18 l Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
94,00 EUR/kg
Gliukoamilazė
3,34 €
835,00 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Koji, 50 g (be sacharifikacijos!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Mielių maistinė druska 10 g
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.