Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Rūkymo ir grilinimo drožlės, 50% obelis + 50% bukas, 450 g, kl. 8
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
2,78 €
69,50 EUR/l
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Mėsos tinklelių aplikatorius Basic
6,31 €
6,31 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
Rūkymo/grilinimo drožlės, vyšnia, 450 g, 8 klasė
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.