Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4–10 mm, 2 l
2,36 €
2,36 EUR/vnt.
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Peklosól žolelių ir česnakų peklinimo mišinys šinkovarui, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
2,34 €
2,34 EUR/vnt.
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g