Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Distiliavimo mielės Turbo Koji, 50 g (be sacharifikacijos!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 72 h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
23,33 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Turbo mielės X-Harmony 18 %, 100 l, 360 g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų
2,19 €
25,76 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg