Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Distiliavimo mielės Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 72 h 21% - 120 g
26,83 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Coopers imbierinio alaus „Ginger Beer“ gamybos koncentratas, 0,5 kg
13,17 €
Alaus gamybos rinkinys Coopers Lager
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers Brew A IPA
21,95 €
12,91 EUR/kg