Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Turbo mielės X-Harmony 18 %, 100 l, 360 g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg