Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mano hobis: naminio vyno gamyba - rusiška versija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba – angliška versija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Rinkinys vyno nupylimui su laikikliu ir spaustuku
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Rankinis kamščiuotuvas
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Fermentacijos vamzdelis iš plastiko MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/vnt.
6 kamerų fermentacijos vamzdelis v2
1,00 €
1,00 EUR/vnt.