Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Lipnios etiketės 60x90 mm buteliams, degtinei, PRL, 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Kišeninė gertuvė–butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu, spauda „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Plokščias butelis 200 ml su užsukamu dangteliu, užrašas „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 8,4 x 7,4 cm, skirta 250 g
1,33 € 1,02 €
Natūralios kiaulinės žarnos 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Avių žarnos - fi 22/24 mm, juostomis, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos – kalibras 28/30 mm, 15 m
5,73 €
0,38 EUR/m
Bakterinės kultūros jogurtui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/vnt.
Lininė mėsininko virvelė (240 °C) 70 m
3,41 €
0,05 EUR/m