Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Olivinės spalvos vyno butelis 0,75 L - pakuotė 8 vnt.
6,44 €
0,81 EUR/vnt.
Natūralus kamštis, cilindrinis d.22x38 20 vnt. - aglomeratas
3,22 €
0,16 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kamštis iš kamštienos 23/18 mm 100 vnt.
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/vnt.
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Fermentacijos indas su dangčiu 30 l
10,44 €
10,44 EUR/vnt.
Fermentacijos indas 30 l, baltos spalvos su spauda, kraneliu ir 2 vamzdeliais - j.EN
12,92 €
12,92 EUR/vnt.
Fermentacijos indas - spauda, dangtis, 15 L
7,07 €
7,07 EUR/vnt.
Fermentacinis indas 30 l su spauda ir 2 fermentacijos vamzdeliais
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
6 kamerų fermentacijos vamzdelis v2
1,00 €
1,00 EUR/vnt.
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Kapitono butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu -6 vnt
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/vnt.
Dama 5 l su kamščiu, horizontaliu fermentacijos vamzdeliu ir užsukamu dangteliu
6,41 €
6,41 EUR/vnt.