Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
47,43 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Sūrio gamybos rinkinys
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.