Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sidro mielės Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Sidro mielės Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Profesionalus paketas - misa
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Nedūžtantis, daugiafunkcis fermentacijos stiklainis, 5 l
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/vnt.
Obuolių smulkintuvas
32,44 €
32,44 EUR/vnt.
L-obuolių rūgšties kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Rūkymo ir grilinimo drožlės, 50% obelis + 50% bukas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Profesionalus paketas - vynas
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/vnt.
Bendrojo SO2 kiekio matavimas
Maistinė gliukozė 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Kwasomix - rūgštumo reguliatorius
1,10 €
73,33 EUR/kg
Rėminis vaisių presas - nerūdijantis plienas, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/vnt.
Bendrojo rūgštingumo matavimas