Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo ir grilinimo drožlės, 50% obelis + 50% bukas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10
2,34 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Picos akmuo su laikikliu ir pjaustytuvu, iš kordieryto, apvalus, 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/vnt.
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Šinkovaro rinkinys – Rimtas Kąsnis 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Stiklinė kumpių virimo forma 450 g
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Apvalus romėniškas puodas 4 l
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5