Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Injekcinis švirkštas 30ml + 3 adatos + valymo šepetėlis
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
18,31 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
33,13 EUR/kg
Baltas mėsos gaminių tinklas, 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
6,88 €
1,38 EUR/m
Pekelinė druska Vit-C - 400 g
1,66 €
4,15 EUR/kg
Prispaudimo akmuo statinėms, akmens masės, Ø 15 cm
6,31 €
6,31 EUR/vnt.