Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
1,19 €
18,31 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
15,87 EUR/kg
Nedūžtantis druskos areometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Injekcinis švirkštas 30ml + 3 adatos + valymo šepetėlis
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
55,33 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
32,12 EUR/kg
Šinkovaro rinkinys – Rimtas Kąsnis 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Baltas mėsos gaminių tinklas, 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
6,88 €
1,38 EUR/m
Marinavimo švirkštas 100 ml + 2 adatos
5,85 €
5,85 EUR/vnt.
Druskomatis
4,22 €
4,22 EUR/vnt.