Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Šinkovaro rinkinys – Rimtas Kąsnis 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Injekcinis švirkštas 30ml + 3 adatos + valymo šepetėlis
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
18,31 EUR/kg
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Prispaudimo akmuo statinėms, akmens masės, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
33,13 EUR/kg
Baltas mėsos gaminių tinklas, 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
6,88 €
1,38 EUR/m