Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Injekcinis švirkštas 30ml + 3 adatos + valymo šepetėlis
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Peklosól žolelių ir česnakų peklinimo mišinys šinkovarui, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Pusiau automatinis mėsos injektorius su adatų rinkiniu ir žarnele
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Perlitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 l
1,95 €
0,97 EUR/l
Pektinas džemams - iš citrusinių vaisių, amidintas, želėjimui, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 30 vnt.
29,75 €
0,99 EUR/vnt.
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 15 vnt.
15,12 €
1,01 EUR/vnt.
Frukta-Żel - pektinas džemams ir konfitiūrams, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Nesudužtantis sūromatis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
4,72 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.