Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
1,19 €
18,31 EUR/kg
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Adatinis mėsos minkštiklis su saugos užraktu
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/vnt.
Balti užsukami dangteliai fi 100 - 10 vnt.
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi 82/6 baltas - 10 vnt.
1,85 € 1,46 €
0,15 EUR/vnt.
Marmurinė virtuvinė piesta, balta, Ø 10 cm
11,19 € 6,78 €
6,78 EUR/vnt.
Dangteliai fi 66/4 su taškeliais mix - 10 vnt.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/vnt.
Coopers imbierinio alaus „Ginger Beer“ gamybos koncentratas, 0,5 kg
13,17 €
TO dangteliai stiklainių fi 63/4, juodi, 10 vnt.
1,70 € 1,53 €
Twist-off stiklainis, grubasek 580 ml su auksiniu dangteliu fi82/6, 6 vnt.
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/vnt.