Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
15,87 EUR/kg
Twist-off dangtelis fi82/6, smėlio spalvos languotas, 10 vnt.
1,53 €
0,15 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi100 agurkai, mišinys - 10 vnt.
3,80 € 2,56 €
0,26 EUR/vnt.
TO dangteliai stiklainių fi 63/4, juodi, 10 vnt.
1,70 € 1,53 €
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Lipnios etiketės prieskoniams, apvalios, juodos – 30 vnt.
0,05 EUR/vnt.
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Marinatas šoninei – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
55,33 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g